Szanowni Państwo,
kl.1-3
najbliższe zebranie online z rodzicami odbędzie się 23 marca - we wtorek o godz. 17.00 na Teamsach przez konto ucznia.
Po zakończeniu zebrania - od godz. 18.00 - jest możliwość indywidualnych konsultacji online z pozostałymi nauczycielami, którzy prowadzą zajęcia w kl.1-3. Rozmowa indywidualna z nauczycielem odbędzie się przez CZAT nauczyciela.
Jeśli wyrażają Państwo chęć skonsultowania się z nauczycielem, proszę o bezpośrednie skontaktowanie się z konkretnym nauczycielem przez e-dziennik do poniedziałku (22 marca), w celu ustalenia godziny spotkania.

Kl.4-8
najbliższe zebranie online z rodzicami odbędzie się 24 marca - w środę o godz. 17.00 na Teamsach przez konto ucznia.
Po zakończeniu zebrania - od godz. 18.00 - jest możliwość indywidualnych konsultacji online z nauczycielami przedmiotów. Rozmowa indywidualna z nauczycielem odbędzie się przez CZAT nauczyciela.
Jeśli wyrażają Państwo chęć skonsultowania się z nauczycielem, proszę o bezpośrednie skontaktowanie się z konkretnym nauczycielem przez e-dziennik do wtorku (23 marca), w celu ustalenia godziny spotkania.
Zebranie Rady Rodziców on-line - 31.03.2021 (środa) godz. 17,00.