Obiady w stołówce szkolnej wydawane są w formie CATERINGU. Usługę cateringową w bieżącym roku szkolnym świadczy firma Investo Kamil Stopikowski. Umowa jest zawarta od 02.01.2024 do 31.12.2024 rok.

Obiady są wydawane w godzinach:

11.30 (długa przerwa) klasy I-VIII, które rozpoczynają lekcje o godz.8.oo

12.35 (długa przerwa) klasy I-VIII, które rozpoczynają lekcje później

12.00 grupy przedszkolne

Zapisy na obiady na rok szkolny 2024/2025 odbywają się poprzez podpisanie umowy (wzór poniżej) i złożenie jej w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy.

Cena obiadu wynosi 10.14 zł z czego Rodzice wpłacają 7 zł /różnicę dopłaca Gmina Miasta Gdańska/.

Kwota do zapłaty za mc 05/2024

15 dni x 7 zł= 105 zł

18 dni x 7 zł = 126 zł /dla dzieci z zerówki

Kwota do zapłaty za mc 06/2024

14 dni x 7 zł= 98 zł

20 dni x 7 zł = 140 zł /dla dzieci z zerówki

Płatne do 10 ego każdego miesiąca.

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię Nazwisko dziecka, klasa, miesiącc za który jest wpłata

Prosimy o terminowe wpłaty.

Nie dotrzymywanie terminu wpłaty będzie skutkować naliczeniem odsetek oraz wstrzymaniem wydawania obiadów dla dziecka do czasu uregulowania należności.

- wszystkie zapisy i odwołania dotyczące obiadów prosimy zgłaszać do godziny 8.00 mailowo na adres: intendent@sp23.edu.gdansk.pl

Informacja dotycząca żywienia dzieci szkolnych

Informujemy, że w naszej kuchni, przygotowując codzienne posiłki obiadowe, wykorzystujmy składniki, które mogą powodować alergie lub reakcje nietolerancji. Należą do nich :

Mąki zawierające gluten tj. z pszenicy, żyta, jęczmienia, owsa, orkiszu i produkty pochodne.

Jaja i produkty pochodne.

Ryby i produkty pochodne

Produkty zawierające niewielkie ilości soi, sezamu, gorczycy.

Mleko i produkty pochodne.

Seler i produkty pochodne.

Jeżeli Państwa dziecko jest uczulone na któryś z wyżej wymienionych składników, prosimy o dostarczenie za pośrednictwem szkoły zaświadczenia od lekarza specjalisty – alergologa.

Firma Investo Kamil Stopikowski