Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata

Strona główna SP23

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Drodzy Uczniowie!

  ❤️Jak wiecie od jutra do piątku w naszej szkole rozpocznie się zbiórka charytatywna na rzecz WOŚP. Kwestujemy w holu szkoły na każdej długiej przerwie.
  To nie wszystko!
  ❤️❤️Nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie międzyszkolnym w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids i akcji charytatywnej Pho3nix gra z WOŚP.  Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.
  Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".
  Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 - 6.02.2022 r. Aby upewnić się, że macie poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli macie przypisaną błędną szkołę lub nie przypisaliście szkoły w ogóle, należy się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem pomoc@pho3nix-kids.com w celu przypisania do właściwej szkoły.
  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
  ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ
  Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.
  Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.
  Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!
  Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  Zachęcamy wszystkich Uczniów do wzięcia udziału! ❤️❤️❤️
 • ❤️Przejrzyj na oczy - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!

  ❤️Od 24.01. do 28.01. w naszej szkole odbędzie zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  Ze względu na pandemię rodzice nie mogą wchodzić do szkoły i wrzucać pieniędzy do puszki, wobec tego poniżej umieściliśmy link do e-skarbonki, aby rodzice lub uczniowie, którzy nie mogą być w szkole, mieli szansę przyłączyć się do akcji oraz wspomóc WOŚP. 
  (Tekst zredagowała Marianna Dynowska z klasy 8a.)
 • Akcja zima 2021-22.

  Propozycja zajęć-półkolonii na ferie zimowe

  14.02.2022r.-18.02.2022r.

  Informujemy, że planowana jest organizacja ferii zimowych w formie półkolonii dla uczniów naszej szkoły.

  - Zajęcia świetlicowe/półkolonia dla kl. I-IV- odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 w 2 grupach (I tydzień ferii).

  - Zajęcia świetlicowe prowadzone będą z elementami gier i zabaw sportowych, zajęć plastycznych i interaktywnych.

  - Każda grupa liczy max 15 osób.

  - Zajęcia prowadzić będą nauczyciele SP23.

  - Istnieje możliwość zamówienia obiadu dla grupy (catering- odpłatnie).

  - Ilość miejsc jest ograniczona.

  - Zgłoszenie dziecka na zajęcia jest równoznaczne z systematycznym i

  punktualnym uczęszczaniem.

  - Druki Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku wraz z załącznikami można pobierać w sekretariacie i świetlicy szkolnej od dnia 24.01.2022r. (poniedziałek).

  - Zwrot wypełnionych Kart Kwalifikacyjnych wyłącznie do sekretariatu szkoły od dnia 25.01.2022r. do 31.01.2022r. (kwalifikacja odbywać się będzie na podstawie wypełnionego i dostarczonego zgłoszenia rodzica do sekretariatu szkoły).

  - Dzieci będą przyjmowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń - zwrotów wypełnionych dokumentów do sekretariatu szkoły.

  - Do dnia 04.02.2022r. zostanie sporządzona lista uczestników półkolonii.

  - Lista uczestników półkolonii będzie dostępna w sekretariacie szkoły.

  - Prosimy rodziców zakwalifikowanych uczniów o wpłatę 70zł do nauczyciela prowadzącego w pierwszym dniu zajęć. Jest to koszt zakupu materiałów papierniczych, planowanych wyjść (bilety), drobnego poczęstunku dla dzieci.

  Dyrekcja SP23 w Gdańsku

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

styczeń 2022
7
24
25
26
27
28

Slajdy

powrót do góry