Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata

Strona główna SP23

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • 1a w Centrum Edukacji i Informacji Ekologicznej

  18.11. 2021 r. klasa 1a uczestniczyła w zajęciach warsztatowych w Centrum Edukacji i Informacji Ekologiczne. Temat zajeć: Wszyscy marnujemy żywność. Dzieci zastanawiały się jaką żywność najczęściej wyrzucamy do kosza i dlaczego, oraz co powinniśmy robić, by uniknąć marnowania produktów spożywczych.

 • Klasa 1b w Bibliotece Oliwskiej

  We wtorek 16 listopada dzieci z klasy 1b odwiedziły Bibliotekę Oliwską. Zwiedziły wypożyczalnię dla młodego czytelnika i poznały zasady korzystania ze zgromadzonego tam księgozbioru. Oglądały rozmaite książki i wysłuchały fragmentów jednej z nich. Wzięły również udział w zajęciach rozwijających ich wyobraźnię i wykonały prace przedstawiające wymyślone postaci z książek. Dziękujemy za zaproszenie do biblioteki i czekamy na kolejne takie zajęcia!

 • DZIEŃ SŁONIKA TUMBO

  W piątek 26.11. odbędzie się DZIEŃ SŁONIKA TUMBO, czyli dzień solidarności z dziećmi osieroconymi i w żałobie. Jest to akcja związana z Fundacja Hospicyjną.

  W piątek odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszki ustawionej na holu szkoły. Każda osoba, która się dorzuci, będzie mogła zabrać ze sobą słonika-magnesik lub słonika-ciasteczko na szczęście.

  Super, jeśli tego dnia uczniowie ubiorą się na pomarańczowo - kolor Słonika Tumbo.

 • “JESIENNA ZABAWA”

  ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA KLAS 0-III PT.: “JESIENNA ZABAWA” 🍂🍁🌞 Spieszymy poinformować, że zwycięzcami zostali uczniowie:

  I MIEJSCE: Adam D. IB,

  II MIEJSCE: Antonina K. IA,

  III MIEJSCE: Małgorzata O. IIB i Zofia K. IB

  Serdecznie gratulujemy!

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

listopad 2021
2
12
23
24
25
26

Slajdy

powrót do góry