Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata

Strona główna SP23

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Czytaj więcej: Wiadomości

• „WSZYSTKIE BARWY WIOSNY, LATA, JESIENI, ZIMY”.

ROZSTRZYGNIĘCIE   SZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO  DLA KLAS 0-III

„ WSZYSTKIE BARWY WIOSNY, LATA, JESIENI, ZIMY”.

GRUPA WIEKOWA – 0-I:

LAUREACI :  Joanna Styn  kl. Ib,   Alicja Serafinowicz kl. Ia, Kamila Kachaniuk 0,

Olimpia Kitowska 0, Zuzanna Kołtan 0, Ania  Faściszewska 0 i Antosia Muzioł 0.

WYRÓŻNIENIA:  Maria Disterheft 0, Lilia Zienkiewicz 0, Maurycy Trapp 0, Jakub Serafinowicz 0.

GRUPA WIEKOWA  - II –III:

LAUREACI:  Robert Thukral II b, Matylda Muszyńska IIIb, Emilia Frankowska IIb,

Iga Zdunek IIIa, Helenka Lasek IIIb, Natalia Hinc III a.

WYRÓŻNIENIA: Martyna Kołtan IIIb, Marika Skórska IIIa.

Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY !!

• Gratulacje!

Uczniowie naszej szkoły zdobyli medale w Gdańskich Czwartkach Lekkoatletycznych. Alicja Jankowska 3m skok w dal i 60m, Filip Kregielski 1m i Szymon Borensztejn 3m w biegu na 1000m oraz Jakub Trzcinski 2m w rzucie piłeczką palantową i 3m w biegu na 60m. Zakwalifikowali się do start w Mistrzostwach Polski w Łodzi. GRATULUJEMY🥇🥈🥉

• Wielki Maraton Czytelniczy - SUKCES

Dziesiąta edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas 7-8 "W lustrze książki"
    zakończyła się sukcesem Soni Zagórskiej z klasy 7c, która z wynikiem 136 punktów została laureatką tego konkursu!!!
    Soniu, to wielki sukces!
    Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, gdyż jest to całoroczny wysiłek! Niektórym osobom niewiele zabrakło do wyróżnienia, bądź nagrody!
    Brawo 👏
  • Organizacja zajęć od 4 maja 2021r.

Szanowni Państwo

Zgodnie z zapowiedzą Ministerstwa Zdrowia, przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń, w SP23 w Gdańsku planowana jest następująca organizacja edukacji w szkole podstawowej:

OD 4 MAJA

· nauka stacjonarna dla klas 1-3 szkoły podstawowej (w SP23 zajęcia dla wszystkich klas 1-3 zgodnie z planem zajęć obowiązkowych + zajęcia wyrównawcze, terapia pedagogiczna, + j.polski dla cudzoziemców).

· kl.4-8 – nauka zdalna

OD 17 MAJA

· nauka hybrydowa dla klas 4-8 szkół podstawowych

OD 31 MAJA

· nauka stacjonarna dla wszystkich uczniów

W czasie nauki stacjonarnej obowiązują Regulaminy i Procedury w związku organizacją zajęć w szkole na okres trwania pandemii COVID-19 (strona internetowa szkoły).

Małgorzata Filipowicz

logowanie.png