WYNIKI KONKURSU WMC DLA KLAS 2-3
Mamy powody do dumy!
W tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego nasi uczniowie wykazali się ogromną determinacją i udowodnili swoje zamiłowanie do czytania. Wyniki były bardzo wyrównane. Wyróżnienie otrzymały: Marianka Jaworska z kl. 2a, która zdobyła 100 p. oraz Lidia Kajak z kl. 3a, z wynikiem 98 p. Wysokie noty osiągnęli również: Urszula Kłudkowska z kl. 3a – 97 p., Jan Rybnik z kl. 3a - 96 p., Kacper Marek z kl. 3a - 95 p. i Agata Bettin z kl. 2a - 92 p. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Wszystkim uczestnikom konkursu za wytrwałość i zaangażowanie!


