Drodzy Rodzice i Opiekunowie oraz Drogie Dzieci!

Za nami rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Przed nami nowe wyzwania i mnóstwo przygód!

Nasza szkoła, jak co roku, przystępuje do udziału w Wielkim Maratonie Czytelniczym.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas II – III, IV-VI oraz VII-VIII do wnikliwej lektury.

Wszelkie informacje dotyczące kolejnych lektur i terminów testów będą umieszczane na stronie szkoły oraz na szkolnych gazetkach.

LEKTURY NA WRZESIEŃ:

Spotkacie nowych przyjaciół (uczniowie klas II – III szkół podstawowych): Oziewicz Tina, Co robią uczucia

Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca (uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych): Lem Stanisław, Trzej Elektrycerze, Uranowe uszy oraz Doradca króla Hydropsa [w tegoż:] Bajki robotów W lustrze książki (uczniowie klas VII – VIII szkół podstawowych): Lem Stanisław, Niezwyciężony