Szanowni Państwo!
Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele!

W imieniu Prezydenta Miasta Gdańska oraz organizatorów i partnerów zapraszamy na konferencję szkoleniową dla rodziców, opiekunów i nauczycieli pt.:
„Jak pracować profilaktycznie z dzieckiem w wieku 13 – 15 lat?”
/zadanie realizowane na zlecenie Miasta Gdańska/

Konferencja odbędzie się w X Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, ul. Kościuszki 8B

w dniu 27 marca 2019r. (środa) w godz. 12.30 – 16.45

Celem konferencji jest wzmacnianie umiejętności, kompetencji i wiedzy rodziców i pracowników placówek oświatowych pracujących z dziećmi i młodzieżą w zakresie rozumienia i umiejętności przeciwdziałania potencjalnym problemom związanym z zachowaniami ryzykownymi młodych ludzi w wieku 13-15 lat.

Szkolenie będzie obejmowało następujące bloki tematyczne:

• Mózg nastolatka – rozwój i znaczenie
  • Dobre praktyki komunikacji – jak skutecznie komunikować
  • Co może robić szkoła i rodzic – konkretne wskazówki
  • Uzależnienie i profilaktyka – co to jest, jak rozpoznać i reagować

Gospodarz konferencji: X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
    Partnerzy konferencji: Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień, Fundacja Citizen Project, Ezzev Foundation
    Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku

Konferencja jest certyfikowana, darmowa, a organizatorzy zapewniają catering.

Zgłaszanie udziału prosimy przesyłać do 24 marca 2019 na adres email: 13_15.konferencja2019@zso10.gda.pl

KONTAKT: Koordynator projekt: Aleksandra Masalon dyr. ZSO nr 10

Zapraszamy serdecznie do udziału! Do miłego zobaczenia.