Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do udziału w konkursie pt. ”Nauczyciel też był dzieckiem”. 1 czerwca na stronie szkoły, na szkolnym facebooku i w holu szkoły zostaną zamieszczone zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Celem konkursu będzie odgadnięcie imion i nazwisk pedagogów obecnie uczących w szkole na podstawie ich fotografii z dzieciństwa i wczesnej młodości. Podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem kartki z prawidłowymi odpowiedziami (numer zdjęcia + imię i nazwisko nauczyciela) wrzucać będzie można do ustawionego w holu pudełka do wtorku 08.06. Wygrają 2 osoby, które dopasują jak najwięcej zdjęć do imion i nazwisk nauczycieli. W sytuacji gdy prawidłowych odpowiedzi będzie więcej, 2 zwycięzców zostanie wyłonionych poprzez losowanie. Czekają cenne nagrody! Zapraszamy do zabawy!