Wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas spotkali się w miniony czwartek, 5 grudnia, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Podczas gali czekały na nich atrakcje i nagrody - co kilka minut wśród jej uczestników losowano osoby, które po udzieleniu odpowiedzi na pytanie zadane przez wicedyrektora gdańskiej Caritas, otrzymywały duże kartony ze słodką niespodzianką. Przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas z naszej szkoły przechwycili aż dwie nagrody.

W trakcie spotkania w Gdyni wręczono również akty powołaniowe 8 nowym kołom organizacji - Szkolne Koła Caritas działają od teraz m.in. w szkołach w Skrzeszewie, Kowalach, Rumi i w Gdańsku- Oliwie.

Uczniowie włączyli się w tym semestrze między innymi w następujące akacje: zbierania bandaży dla szpitala w Zambii, pomocy schronisku w Sopocie, zbiórce pieniędzy dla  hospicjum dla dzieci  i w wiele innych inicjatyw.