W drugim tygodniu ferii, podobnie jak w pierwszym, uczniowie nie  narzekali na brak atrakcji. Dzieci były w kinie na filmie pt.” Mumia”, świetnie bawiły się w kręgielni U7 i na Placu Zabaw Honolulu w Galerii Metropolia. Uczestniczyły w zajęciach z robotyki oraz w  warsztatach stolarskich. Dodatkową atrakcją dla dzieci było samodzielnie wykonane bransoletki z bursztynu pod okiem artystki z pracowni bursztynu w Gdańsku. Codziennie mogły rozgrywać  mecze unihokeja lub bawić się na boisku, a  chętne dzieci wykonywały pomysłowe prace plastyczno  - techniczne. W czasie trwania ferii nie zabrakło słodkich poczęstunków (m.in. samodzielnie  przygotowanych andrutów).      Tegoroczne ferie były bardzo udane!