Szanowni Rodzice

Po tygodniu funkcjonowania w innych niż zwykle warunkach szkolnych, serdecznie dziękuję za współpracę w przygotowaniu dzieci do przestrzegania nowych zasad, obowiązujących w związku z COVID-19 od 01.09.2020 w SP23.

Dzieci z grupy przedszkolnej i klas pierwszych zostały doskonale przygotowane przez Rodziców i wspaniale radzą sobie „z wejściem do szkoły bez mamy i taty”.

Dzieci z klas I-III i starszych IV-VIII- codziennie bardzo dobrze stosują się do Regulaminu COVID-19 w szkole (maseczki na przerwach, dezynfekowanie i mycie rąk, organizacja przerw).

Przestrzegając zalecane zasady dbają o bezpieczeństwo swoje, Państwa i pracowników szkoły.

Kolejny tydzień i tygodnie pracy przed nami.

Proszę o cierpliwość w sytuacjach niedogodności; w miarę możliwości staramy się na bieżąco weryfikować rozwiązania organizacyjne.

Proszę o dalsze wsparcie, codzienne tłumaczenie dzieciom konieczności przestrzegania organizacji i zaleceń reżimu sanitarnego oraz wyjaśnianie, że wiele zależy od nas samych.

Małgorzata Filipowicz