Szanowni Państwo!

W związku z informacją przekazaną podczas konferencji przez Ministra Edukacji Narodowej na temat czasowego zawieszenia zajęć (komunikat www.men.gov.pl) informuję, że:

- W dniach 12.03. -13.03.2020 (czwartek i piątek ) – dla uczniów z grupy przedszkolnej i SP23, wyłącznie tych, którzy nie mają zorganizowanej opieki w domu będą zapewnione zajęcia opiekuńcze w godzinach zgodnych z codziennym planem zajęć. Świetlica będzie czynna w godz. 6:30-17:00.

- W dniach 16.03-25.03.2020 – zostają zawieszone wszystkie zajęcia w szkole, również opiekuńcze dla wszystkich dzieci z grupy przedszkolnej i SP23. Dzieci nie przychodzą do szkoły.

- W dniach 16.03-25.03.2020 nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i będą przesyłać przez dziennik elektroniczny materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu.
Informacje- zadania będą przesyłane na e-mail rodzica – dziennik elektroniczny GPE; proszę o przekazywanie wiadomości dzieciom na bieżąco i kontrolę wykonywania pracy.
Zadania powtórkowe dla ósmoklasistów proszę potraktować za szczególnie ważne i obowiązkowe.

- Zebrania z rodzicami zaplanowane na dzień 24.03. 2020 i 25.03.2020 zostają odwołane. Nowy termin zostanie podany w późniejszym czasie.

- W dniach 16.03- 25.03.2020 nie będą odbywały się żadne zajęcia odpłatne dla dzieci na terenie szkoły.

- Uczniowie dzisiaj otrzymali w/w informacje od dyrektora SP23 na apelu.

Z zapowiedzi MEN wynika, że nie jest planowana zmiana kalendarza roku szkolnego, a tym samym trwającego procesu rekrutacji i terminów egzaminów.

Ze względu na dynamikę całej sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych działaniach.

Małgorzata Filipowicz – dyrektor SP23