Finał pomorskiego konkursu poetyckiego " Niektórzy lubią poezję..."
... okazał się dla nas szczęśliwy! :)
29 marca w Zespole Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w Gdyni odbył się finał konkursu poetyckiego, do którego zakwalifikowały się trzy wiersze napisane przez uczniów z naszej szkoły.
Uczniowie zrobili nam miłą, wiosenną niespodziankę, bowiem wszystkie trzy wiersze zostały wyróżnione. Nie często się to zdarza, zwłaszcza w konkursie wojewódzkim!
  • I miejsce zdobył wiersz pt. "NORMA" - J. Grabarczyka z kl.VIII B
  • II miejsce (ex aequo) zdobył wiersz pt. "Słowo" - S. Kaweckiej z kl. VIII A oraz wiersz pt. "Zawody" - Z. Janik z kl. VII B
Najlepszą pamiątką dla nagrodzonych był, wydany specjalnie na tę okazję,tomik wszystkich wierszy zakwalifikowanych do finału konkursu.
W bibliotece, do wglądu, znajduje się Tomik Poezji Uczniowskiej z nagrodzonymi wierszami. Chętnych zapraszamy!
GRATULUJEMY LAUREATOM !!! :)              Cieszymy się razem z Wami! :)
Dziękujemy za udział i wenę twórczą! :)