Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do udziału w konkursie z nagrodami pt. ”Nauczyciel też był dzieckiem”. Celem konkursu jest odgadnięcie imion i nazwisk pedagogów obecnie uczących w szkole na podstawie ich fotografii z dzieciństwa i wczesnej młodości.
Do zdjęć z numerkami dopasuj odpowiednie imiona i nazwiska nauczycieli (lista nauczycieli biorących udział w zabawie – poniżej). Swoje odpowiedzi zapisz na kartce, którą podpisz imieniem i nazwiskiem, dopisz również z której klasy jesteś. Kartkę z odpowiedziami wrzuć do pudełka, które będzie się znajdować w holu szkoły. Masz czas do wtorku (08.06) do godziny 9:00. Z prawidłowych odpowiedzi zostanie wylosowanych 2 zwycięzców na których czekają nagrody. Życzymy udanej zabawy, samych trafnych wskazań i szczęścia!
Nauczyciel kiedyś też był dzieckiem…
Imiona i nazwiska nauczycieli SP23 biorących udział w zabawie oraz nauczany przez nich przedmiot:
Ks. Adam Jeszka - religia
Agata Wittschenbach – nauczyciel wspomagający, świetlica
Angelika Tomczyk – chemia
Anna Michalecka-Stopnicka - geografia, biologia, technika
Anna Poprawa- religia
Daria Michna – język polski
Ewa Białasiewicz-Adamczyk - wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe
Grażyna Grądalska- muzyka, rytmika kl. „0”
Iwona Witkowska-Dąbrowska - pedagog, świetlica
Karolina Zdunek – język polski