Za oknem ponuro i deszczowo? Wróćmy do słonecznych wspomnień z wakacji. 🌞 Ten konkurs skierowany jest właśnie do Ciebie!

"MOJE WAKACJE W OBIEKTYWIE"
SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KL. IV-VIII

Odwiedziłaś/eś ciekawe miejsce w wakacje i zrobiłaś/eś zdjęcie? A może był, to widok z Twojego okna? bądź podczas spaceru z rodziną czy też przyjaciółmi? Nie ukrywaj go, wydrukuj bądź wywołaj i weź udział w konkursie!

Regulamin konkursu:
- konkurs przeznaczony jest dla kl. IV-VIII,
- format zdjęcia/wydruku minimum 15cm x 21cm,
- każdy uczestnik do konkursu może zgłosić 1 fotografię,
- do zdjęcia należy dołączyć oświadczenie Rodzica/Opiekuna prawnego o samodzielnie wykonanym zdjęciu przez ucznia oraz metryczkę: imię i nazwisko ucznia, klasa, miejsce wykonania zdjęcia, przybliżona data,
- jeżeli na fotografii znajduje się osoba, należy dołączyć zgodę na upublicznianie wizerunku w ramach szkolnego konkursu fotograficznego "Moje wakacje w obiektywie",
- pracę należy dostarczyć do Simone Szulc do 11.10.19r.

Wzór oświadczenia, metryczka oraz zgoda na upublicznianie wizerunku do odbioru u organizatora.

Zapraszamy do udziału!!! 🙂🙂🙂

S. Szulc