Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję "Mikołaje, łączcie się"

W tym roku hospicjum ponownie prosi, aby dzieci zamiast konkretnych prezentów, otrzymały karty podarunkowe o wartości ok 150 zł lub więcej. Będą mogły samodzielnie wybrać i zakupić wymarzone prezenty pod okiem swoich opiekunów –  w sklepie internetowym lub stacjonarnym. 

Proszę gospodarzy klas i wychowawców o zbiórkę pieniążków w swoich klasach, a za zebrane środki zakupimy karty podarunkowe. Można również zbierać karty podarunkowe Zbiórka trwa do 17 listopada.J

Zachęcamy również do wpłat Bank BOŚ SA O/ Gdańsk 23 1540 1098 2001 5562 4727 0010 z dopiskiem np. „Mikołaje, Łączcie się!" – Jessica nr23 lub Konrad nr24”.

Każdemu z podopiecznych hospicjum będzie miło, jeśli dodatkowo otrzyma kartę podarunkową do sklepu spożywczego takiego jak Lidl czy Biedronka.

Dzieci, którym chcemy pomóc w tym roku, to:

Jessica, 12 lat – ma uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy. Dziewczynka nie chodzi, nie siada samodzielnie, nie umie odwrócić się sama na bok, nie mówi. Mimo schorzeń jest niezwykle pogodna. Mama kupi jej nowe ubranka dzięki karcie podarunkowej do sklepu H&M.

Konrad, 12 lat – urodził się z zespołem wad wrodzonych o nazwie mikrodelecja 22q11, nie ma także prawego płuca, które musiało być usunięte z powodu rozedmy, co spowodowało tlenozależność. Z racji tego, że cieszy się tylko na widok odbiornika telewizyjnego, to jego mama  ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu dziecięcego z ubraniami np. Reserved, w którym będzie mogła zakupić mu coś fajnego.

Organizator akcji w naszej szkole Ewa Białasiewicz-Adamczyk