Szanowni Rodzice!
Jak pewnie wielu z Państwa już wie, organizowany w szkole Dzień Życzliwości okazał się cudownym sukcesem - o jedenastej społeczność szkolna połączyła się w Łańcuch, a na przerwach dało się słyszeć grającą w holu muzykę. Na długiej przerwie klasa ósma sprzedawała ciasta, które, swoją drogą, zniknęły ze stołów w rekordowym tempie. Nie jest to jednak koniec naszych wspólnych inicjatyw! Samorząd Szkolny i wszyscy uczniowie są pełni pomysłów i chęci do działania.
Dzisiejszego dnia, w czwartek, w godzinach od 16:00 do 18:00 odbędzie się dyskoteka dla klas 4 - 8, w trakcie której odbędzie się sprzedaż ciast, ponownie nadzorowana przez klasę ósmą.
Jutro, w piątek, dwudziestego dziewiątego listopada uczniowie będą uczestniczyć w obchodach rocznicy podpisania Konwencji Praw Dziecka. Kolorem przewodnim całej szkoły będzie niebieski, zatem prosimy wszystkie dzieci o ubranie się właśnie w tę barwę. Na długiej przerwie odbędą się quizy dla uczniów. Tablica na holu pełna jest informacji, dotyczących Konwencji. #goblue
Nasza szkoła jest otwarta na wszystkie pomysły, idee i zaprasza do wspólnego celebrowania tego ważnego dla dzieci święta 😀❤️
Samorząd Uczniowski i Zespół Redakcyjny