ZASADY KONKURSU DLA KLAS 0-IV „MOJE ZWIERZĄTKO”

1.      Konkurs ogłoszono 14 kwietnia 2023 r.

2.      Termin składania prac upływa 26 kwietnia 2023 r.

3.      Do pracy konkursowej należy dołączyć informację: imię i nazwisko oraz klasę uczestnika konkursu.

4.      Wymienione dane należy umieścić na odwrocie pracy.

5.      Prace należy przekazać wychowawcom świetlicy szkolnej do sali nr 1.

6.      Wielkość, materiał i forma prac pozostaje dowolna dla wykonawców.

7.      W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły klas 0-IV wraz z dorosłym pomocnikiem.

8.      W dniach 26-28 kwietnia prace konkursowe zostaną wyeksponowane na holu na parterze i poddane ocenie uczniów.

9.      Głosowanie odbędzie się w dniu 28 kwietnia na każdej przerwie począwszy od pierwszej przerwy obiadowej tj. od godziny 11.30.

10.  Głosowanie odbywać się będzie za pomocą specjalnie do tego przygotowanej karteczki, którą będzie można pobrać od wychowawcy świetlicy. Głosujący może oddać tylko jeden głos wpisując na kartce numer pracy i wrzucając głos do urny.

11.  W głosowaniu mogą brać również udział nauczyciele i pracownicy szkoły.

12.  Organizator przewidział trzy nagrody za I, II i III miejsce z podziałem na dwie kategorie: praca płaska i praca przestrzenna.

13.  Ogłoszenie wyników nastąpi 9 maja 2023 r.

Organizatorzy konkursu

Joanna Kołtan