Uprzejmie informujemy, że 19 marca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".
Konkurs przeprowadzany jest w kategoriach: Żaczek — klasy 2. Maluch — klasy 3. i 4. Beniamin — klasy 5. i 6. Kadet — klasy 7. i 8. szkół podstawowych.
W "Kangurze 2020" może uczestniczyć każdy uczeń, który zgłosi swój udział i wpłaci 10 zł oraz dostarczy Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział
w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” i przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i akceptacją jego zapisów. Wypełnione i podpisane oświadczenie proszę dostarczyć wraz z opłatą szkolnemu koordynatorowi konkursu za pośrednictwem: klasy II i III wychowawców klas, klasy IV – VIII za pośrednictwem nauczycieli matematyki.

Oświadczenie można pobrać ze strony internetowej konkursu pod adresem:
https://www.kangur-mat.pl/rodo.php#zgody
można je również otrzymać od wychowawców i nauczycieli matematyki.

Zachęcamy do rozwiązywania zadań konkursowych z poprzednich lat. Znajdują się one wraz z rozwiązaniami na stronie konkursu:
https://www.kangur-mat.pl/index.php

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO PIĄTKU 10.01.2020 R. (możliwość załatwienia wszystkich formalności podczas spotkań z rodzicami lub mogą to uczynić samodzielnie uczniowie – muszą mieć oświadczenie podpisane przez rodziców).
Pozdrawiamy
nauczyciele Zespołu matematyczno - przyrodniczego