Młodzi poeci i poetki!

Oto przed Wami niezwykła szansa podzielenia się własną twórczością ze światem!

Piszesz "do szuflady"? Masz w głowie pomysły, myśli, które mógłbyś przelać na papier? Może potrafisz wzbogacić swój wiersz obrazem poetyckim w formie ilustracji?
Nie czekaj! Weź udział w konkursie "Tomik poezji dziecięcej". Możesz okazać się jego współautorem!
Jeśli masz ochotę wziąć udział w konkursie, ale masz wątpliwości, brak Ci pomysłów... zgłoś się do swojego nauczyciela- polonisty, chętnie pomożemy!

***Konkurs jest przeznaczony dla uczniów z klas 1-6
***Praca musi mieścić się na formacie A4 i być napisana lub wydrukowana w czarnym, bądź niebieskim kolorze.
***Wiersz może być ozdobiony ilustracją/ obrazem wykonanym dowolną techniką.
Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Kasi Król, p. Darii Michny lub p. Karoliny Zdunek, albo do swojego wychowawcy do 5.03. br, natomiast prace konkursowe należy składać w sekretariacie szkoły w terminie do 18.03 (czwartek).