W związku z przygotowaniem do inwentaryzacji biblioteki szkolnej oraz w czasie jej przebiegu – przeprowadzenia SCONTRUM, biblioteka szkolna będzie nieczynna od dnia 13 listopada do odwołania.

Dla uczniów będą wypożyczane lektury szkolne, w sposób zbiorowy, dla danej klasy, poprzez łącznika klasowego z biblioteką lub gospodarza klasy.

W kl. 4-8 nauczyciele j. polskiego lub wychowawcy klas drukują listę klasową uczniów i na tej liście, przy nazwisku ucznia wpisują nr inwentarzowy wydanej uczniowi książki. Listę klasową uczniów, po wpisaniu numerów książek należy przynieść do biblioteki.

W kl. 2-3 wychowawcy klas drukują listę klasową uczniów i na tej liście, przy nazwisku ucznia wpisują nr inwentarzowy wydanej uczniowi książki. Listę klasową uczniów, po wpisaniu numerów książek należy przynieść do biblioteki.

Dla nauczycieli jest możliwość wypożyczenia książek z Księgozbioru Podręcznego na daną lekcję. Po lekcji należy zwrócić książkę lub książki osobiście lub poprzez łącznika z biblioteką lub gospodarza klasy.

Hanna Kutryb n-l bibliotekarz