Запрошуємо на художні майстер-класи дітей віком від 8 до 14 років. Зустрічі відбуватимуться раз на тиждень, до канікул. Танцюйте, малюйте, співайте - вибирайте те, що вам подобається, або пробуйте щось нове. Ми пропонуємо три серії воркшопів, інтеграційних та мистецьких зустрічей для дітей різних культур, під час яких ми зможемо краще пізнати один одного та розвинути свої таланти!

Zapraszamy na warsztaty artystyczne dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu, do wakacji. Taniec, malarstwo, śpiew - wybierz to, co lubisz lub spróbuj czegoś nowego. Proponujemy trzy cykle spotkań warsztatowych, integracyjnych, artystycznych dla dzieci różnych kultur, podczas których będziemy mogli poznać się lepiej i rozwinąć swoje talenty!