Nasza Biblioteka w Październiku – Miesiącu Bibliotek Szkolnych przygotowała z uczniami, z Koła Miłośników Książki zajęcia czytelnicze dla przedszkolaków, aby wspólnie się uczyć, bawić i śpiewać w jesiennej aurze.

Przygotowaliśmy dla dzieci: opowieści jesienne, wiersze z humorem o jesieni, zabawy dydaktyczne, łamigłówki dla mądrej główki, zagadki. Nie zabrakło także pogadanek: Po czym rozpoznajemy jesień?, Za co lubimy jesień?, Co to są dary jesieni?

Nie zabrakło niespodzianek: Pojawiła się na występie atrakcyjna i zabawna Pani Jesień; Zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę pt. „Co nam przyniesie jesień?”; Przynieśliśmy drobne upominki dla przedszkolaków: dary jesieni oraz jesienne kolorowanki.

Zastanawiając się nad pytaniem: Jak spędzać jesienne, ponure, deszczowe dni?, wspólnie doszliśmy do wniosku, że mamy na to sposób.

POLECAMY! – „SPĘDZAJ JESIEŃ Z KSIAŻKĄ” i UWIERZCIE…

„Z KSIĄZKĄ JESIENIĄ SIĘ NIE NUDZIMY”

Dziękujemy wszystkim przedszkolom za miłe przyjęcie i pozdrawiamy przedszkolaki!