❤️Jak wiecie od jutra do piątku w naszej szkole rozpocznie się zbiórka charytatywna na rzecz WOŚP. Kwestujemy w holu szkoły na każdej długiej przerwie.
To nie wszystko!
❤️❤️Nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie międzyszkolnym w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids i akcji charytatywnej Pho3nix gra z WOŚP.  Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.
Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".
Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 - 6.02.2022 r. Aby upewnić się, że macie poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli macie przypisaną błędną szkołę lub nie przypisaliście szkoły w ogóle, należy się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem pomoc@pho3nix-kids.com w celu przypisania do właściwej szkoły.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ
Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.
Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.
Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!
Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zachęcamy wszystkich Uczniów do wzięcia udziału! ❤️❤️❤️