Na to spotkanie zaprosiliśmy dzieci z oliwskich przedszkoli, z gr.”0” oraz grupę „0” z SP 23.

Główne hasło naszej zabawy to: „BAJ, BAJANIE… MIŁE SPOTKANIE Z BAJKAMI I BAŚNIAMI”. Chcieliśmy dzieciom przypomnieć bajki i baśnie – te stare i te nowe, w których jest zawarty magiczny świat. W ten sposób chcemy propagować czytelnictwo, wśród młodszych dzieci, zainteresować dzieci książką i czytaniem.

Wspólne zaśpiewanie piosenki „Witajcie w naszej bajce…” rozpoczęło bajkowe zabawy, zgadywanki, skojarzenia, bajkowy quiz i inne atrakcje.

W rytm poloneza odbyła się dla przedszkolaków Rewia Mody – przypominając nam różne bajkowe postaci, za które dzieci były przebrane. Stroje były przepiękne! BRAWO!!!

Pamiątkowe zdjęcia pozwolą nam nie zapomnieć tych wyjątkowych, radosnych chwil, spędzonych z książkami i ich bohaterami.

Ze smutkiem się z dziećmi żegnamy, ale w książeczkach na pewno się spotkamy! Do zobaczenia