Dnia 11 grudnia 2019 r. uczniowie z koła bibliotecznego "Czytamy ucząc się i bawiąc" wybrały się do naszej szkolnej zerówki, w celu wystawienia przedstawienia. Teatrzyk biblioteczny zaprosił dzieci do obejrzenia scenki teatralnej, w oparciu o książkę "Lis i cztery łasiczki". Dzieci z zaciekawieniem obejrzały występ oraz były chętne do podzielenia się swoją refleksją na temat przedstawienia. Na pewno zrozumiały i zapamiętały dobre rady, które w nim usłyszały, a mianowicie : "Bo kto czym wojuje, ten od tego ginie" oraz "Kto drugiego gnębi, sam sobie szkodzi". Historia liska i czterech łasiczek nauczyła dzieci, jak ważna jest praca, w której trzeba być uczciwym, nie być chciwym i nawzajem się szanować i sobie pomagać.
Było to miłe, pouczające spotkanie - Dziękuję! :), polecamy się na przyszłość! :)