W październiku - miesiącu bibliotek szkolnych

odbył się jesienny konkurs biblioteczny - plastyczny dla uczniów klas II-III

pod tytułem „JESIEŃ Z KSIĄŻKĄ”.

Podsumowanie konkursu odbyło się dnia 26 października, przez nauczycieli, w składzie: p. I. Wiśniewska – n-l plastyki, p. G. Grądalska – n-l muzyki, p. H. Kutryb – n-l nauczania początkowego i biblioteki.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WYNIKI KONKURSU:

I miejsce otrzymują następujący uczniowie:

Matusiak Antoni – 2 B, Żbikowska Gabriela – 3 A, Styn Joanna – 3 B, Stakhiyevich Sergiej – 3 A

II miejsce otrzymują następujący uczniowie :

Serafinowicz Alicja 3 A, Antoniak Jagoda - 3 B, Mrugała Kalina – 3 A

III miejsce otrzymują następujący uczniowie :

Klonowski Ksawery – 3 A, Fediuk Aleksandra – 3 A, Łapiński Jan – 3 A

Wyróżnienie otrzymują następujący uczniowie :

Szewczyk Agata – 3 A, Kierzkowska Ala – 3 B, Wiśniewska Michalina – 3 A

Dziękujemy wszystkim uczniom z klas II-III za udział w jesiennym konkursie, gratulujemy laureatom konkursu i osobom wyróżnionym.

Podsumowanie konkursu odbyło się dnia 27 października, przez nauczycieli, w składzie: p. D. Michna – n-l języka polskiego, p. G. Grądalska – n-l muzyki, p. H. Kutryb – n-l bibliotekarz.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WYNIKI KONKURSU:

I miejsce otrzymuje: Jankowska Alicja kl. 6 A

II miejsce otrzymuje: Łapiński Jakub kl. 5 A

III miejsce otrzymuje: Leszczuk Lena kl. 4 B

Wyróżnienie otrzymuje: Rudnicka Kasia kl. 8 A

Dziękujemy wszystkim uczniom z klas IV-VIII za udział w jesiennym konkursie, gratulujemy laureatom i osobom wyróżnionym.

Wasze prace promują bibliotekę i czytelnictwo wśród uczniów, którzy może w następnym konkursie do nas dołączą, pokazując swoje zainteresowania, talenty i kreatywność. ZAPRASZAMY!

Podsumowanie konkursów bibliotecznych - II sem. r.sz. 2021/22 
Konkurs fotograficzny, promujący czytelnictwo:
I miejsce - Helena Lasek kl. 4 B (zdj. 1)
II miejsce - Alicja Jankowska kl. 5 A (zdj. 3)
III miejsce - Maria Jankowska kl. 7 A (zdj. 2)
Konkurs literacki, pt. "Mój wiersz o bibliotece":
wyróżnienie otrzymuje: Alicja Jankowska z kl. 5 A
Konkurs pt. "Plakat promujący czytelnictwo z własnym mottem" :
wyróżnienie otrzymują: Jacek Szczerbowski kl. 4 A (zdj. 4) i Helena Lasek z kl. 4 B
Konkurs plastyczny pt. "Moja ilustracja do czytanej książki":
klasa 1 B: I miejsce - A. Zatorska, II miejsce - S. Kłos, III miejsce - N. Wajszczak i A. Pawłowicz; 
                  wyróżnienie otrzymują: P. Sarnowska, E. Danylowska, A. Deja, M. Świętkowska, W. Biegański - Dynowski
klasa 2 A: I miejsce - G. Żbikowska, II miejsce - Z. Jaśkowiec, III miejsce - P. Horak i M. Wiśniewska
                  wyróżnienia otrzymują: E. Łuszcz, J. Łapiński, A. Szewczyk, K. Mrugała, A. Serafinowicz
klasa 2 B: I miejsce - J. Styn, II miejsce - H. Sazon, III miejsce - K. Kłos
klasa 3 A: I miejsce - A. Dudkowska, II miejsce - A. Paleichuk 
Osiągnięcia biblioteczne - r.sz. 2021/22
Uczniowie wyróżnieni za pomoc biblioteczną i zaangażowanie w działalność KMK:
N. Woźniak - kl. 8 A, D. Reiter - kl. 8 A, P. Grodzicka - kl. 8 A
M. Skórska - kl. 4 A, N. Klein - kl. 4 B
Wyróżnienia dla najlepszych czytelników:
z kl. 1 - 3: Alicja Pawłowicz - kl. 1 B, Joanna Styn - kl. 2 B, Natalia Dębecka - kl. 3 B
z kl. 4 - 8: Wiktor Ziegert - kl. 4 B, Alicja Jankowska - kl. 5 A, Maria Jankowska - kl. 7 A 
Wyróżnienia w czytelnictwie, dla najlepszych klas:
z klas 1 - 3 - klasa 2 B - 226 książek
z klas 4 - 8 - klasa 4 B - 193 książki
Nasi uczniowie czytają dzieciom w Przedszkolu nr 39, w Oliwie: 
Dziękujemy następującym uczniom:
A. Widerskiej (zdj.12), W. Ziegertowi (zdj.8,9,11,12), H. Lasek (zdj.14,15), A. Jankowskiej, M. Jankowskiej (zdj. 7,10,12), F. Kłudkowskiemu, J. Łapińskiemu (zdj. 5,6,12,13)
za chęci, piękne czytanie oraz zainteresowanie dzieci książką i czytelnictwem. BRAWO! :)