Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W dniach od 22-25.01.2024r. (od poniedziałku do czwartku) w naszej szkole odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz WOŚP – 32 FINAŁ – TU WSZYSTKO GRA! OK! PŁUCA PO PANDEMII! GRAMY DLA DZIECI I DOROSŁYCH!  ❤️ ❤️❤️

Dochód ze wszystkich przeprowadzonych działań w SP23 zostanie przekazany na WOŚP!

1. W tych dniach kwestujemy w godz. 7,30- 16,30.
  2. Na holu szkoły w czasie długich przerw odbędzie się kiermasz, na którym mile widziane będą własnoręcznie przygotowane wypieki: ciasta, babeczki i inne słodkości.
  3. Będzie można też kupić karnawałowe maski, mydełka, serduszka 3D, breloczki jubileuszowe SP23 oraz ciekawe drobiazgi wykonane przez dzieci z naszej szkoły, rodziców i nauczycieli.

- prosimy o „podpisanie” ciasta i rzeczy przyniesionych na kiermasz: imię i nazwisko ucznia, klasa.

1. Kiermasz i zbiórka do puszek będzie prowadzona przez Uczniów i Pracowników SP23.
  2. Samorząd Uczniowski przeprowadzi loterię fantową.
  3. Dzisiaj – 16.01.2024r. rozpoczęła się licytacja charytatywna na rzecz WOŚP – reguły i przebieg na Facebook Szkoły.
  4. W ramach akcji na rzecz WOŚP działa e-skarbonka – możliwość wpłat przez Internet (dostęp na stronie i Facebook SP23).

Zachęcamy i zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców do aktywnego uczestnictwa i pomocy w tych dniach.

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie!!! 😊 ❤️

Koordynatorki akcji