Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata

Szkoła Podstawowa nr 23 im.Dzieci Świata

Czytaj więcej: Wiadomości

• Gratulacje!

Gratulujemy Zuzannie Małys uczennicy 8a zajęcia I miejsca w Megaolimpiadzie Wiedzy z historii i wiedzy o społeczeństwie. Oklaski !!!
  • Gratulujemy!

W sobotę odbył się finał XI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej z elementami języka angielskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Melkowski (3a), Alicja Pawłowicz (3b), Maurycy Trapp (3a).

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i przygotowanie do konkursu.

Alicja i Maurycy awansowali do etapu wojewódzkiego.

Z przyjemnością możemy poinformować, iż Alicja zdobyła tytuł Laureata w tym konkursie!

Serdecznie gratulujemy!!!

• Sukces dziewczynek z klas trzecich!

Miło nam poinformować, iż Alicja Pawłowicz (3b) uzyskała tytuł Laureata, a Antonina Kłudkowska (3a) zdobyła Wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „Szlakiem polskich legend”.

Gratulujemy sukcesu!!!

• Dzień Ziemi.

22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi - największe ekologiczne święto świata. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się prelekcje zaproszonych gości, których pasją jest poznawanie świata często podczas ekstremalnych wypraw. Uczniowie wzięli udział w konkursie Eko-moda, przygotowali bardzo oryginalne stroje. Na korytarzach pojawiły się plakaty nawiązujące swa treścią do dzisiejszych obchodów, zaś na lekcjach informatyki uczniowie przygotowywali prezentacje - Eko i ja.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.