Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w Gdyni.
Zapraszamy uczniów klas 7-8, którzy interesują się poezją i tworzą własne utwory, o udział w konkursie.
Oto szczegóły dotyczące konkursu:
  • Koordynatorem konkursu,w naszej szkole, jest nauczyciel - bibliotekarz.
  • Tematyka wierszy jest dowolna.
  • Uczestnicy przesyłają e-mail'em jeden własny wiersz do swojego nauczyciela j.polskiego do dnia 6 marca, z następującymi danymi: imię i nazwisko ucznia, klasa.
  • Nauczyciele poloniści przesyłają wszystkie otrzymane wiersze uczniów do n-la bibliotekarza.
  • Spośród nadesłanych wierszy zostaną wytypowane tylko 3 utwory, które mogą maksymalnie wziąć udział w konkursie.
  • Wiersze na konkurs wytypuje komisja, składająca się z nauczycieli naszej szkoły.
  • Uczestnicy konkursu oraz n-l bibliotekarz otrzymają zaproszenie na finał, który odbędzie się 29 marca 2019 r. w szkole organizatora.
  • Nagrodą dla uczniów będą tomiki nagrodzonych wierszy.
  • Każdy rodzic lub opiekun prawny ucznia, którego wiersz został wytypowany do konkursu, będzie musiał podpisać klauzulę zgody.
  • Przesłanie utworów oznacza automatycznie zgodę autorów i ich opiekunów prawnych na publikację wierszy.