Szanowni Państwo - Rodzice i Opiekunowie Uczniów SP23 w Gdańsku!

Jutro, 8 kwietnia 2019r. rozpocznie się strajk nauczycieli i pracowników niepedagogicznych w SP23. Strajk jest bezterminowy.

W związku z tym, że większość pracowników opowiedziało się za przystąpieniem do akcji strajkowej informuję, że w takiej sytuacji nie będzie możliwości przeprowadzania zajęć lekcyjnych zgodnie z planem. Zajęcia opiekuńcze pełnić będą tylko: dyrektor Małgorzata Filipowicz i wicedyrektor Jolanta Wójcik oraz nauczyciele, którzy do strajku nie przystąpią.

Ponieważ decyzję o przystąpieniu do strajku pracownicy będą podejmowali indywidualnie codziennie, od dnia 08.04.2019r., nie można określić ilu nauczycieli podejmie pracę w kolejnych dniach.

Prosimy o wyrozumiałość i wsparcie poprzez organizację opieki dla swoich dzieci.

Informacje o organizacji egzaminu ósmoklasisty będą przekazane osobną wiadomością, bezpośrednio do rodziców kl.8 przez e- dziennik.

Bieżące informacje do wszystkich rodziców będą przekazywane przez e-dziennik i stronę szkoły.

Małgorzata Filipowicz
Dyrektor SP23 w Gdańsku