Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Moja szkoła w Minecraft”. Waszym zdaniem jest stworzenie projektu architektonicznego przy wykorzystaniu gry Minecraft odwzorowującego budynek i pomieszczenia naszej placówki. Budowla powinna cechować się jak najwyższym poziomem odzwierciedlenia oryginału. Szczegóły zostaną docenione! W konkursie mogą wziąć uczniowie klas 4-8. Każdy uczestnik konkursu lub zespół może zbudować tylko jeden obiekt. Zgłoszenie budowli polega na nagraniu filmiku. Praca powinna zostać wykonana w oryginalnej i niemodyfikowanej wersji Minecraft. Nie można stosować dodatkowych modów oraz pluginów. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody. Zgłoszenie budowli polega na nagraniu filmiku (na którym uczestnik zwiedza zaprojektowany budynek SP23) i przesłaniu go wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email a.kaminska@sp23.edu.gdansk.pl do dnia 22 maja 2021 r. do godziny 23.59.